Kurs regularny - raz w tygodniu KURSY/WARSZTATY/IMPREZY

High Heels od podstaw od 2.04 z Aleksandrą

Regularne zajęcia High Heels Basic (poziom podstawowy) z KikiD.

📅 START: 02/04/24 (wtorek)
🕖 19:00 – 20:00
📍 Abballu Dance Studio, ul. Jagiellońska 50/57 (budynek Platana przy torach)

📝 ZAPISY: app.fitssey.com/Abballu
📢 Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Styl High Heels to nie tylko zajęcia taneczne – to podróż przez różnorodne style, gdzie elegancja łączy się z siłą, a zmysłowość splata z ekspresją. Łączy w sobie elementy wielu różnych stylów, od latynoskich rytmów po energetyczny hip-hop, od zmysłowej salsy po wdzięk jazzu. To nie tylko nauka techniki tańca na obcasach, ale także wyzwolenie pewności siebie i wyrazistości w ruchu.
Jeśli marzysz o tańcu pełnym klasy, elegancji i seksapilu, to te zajęcia są dla Ciebie. Nauczysz się nie tylko chodzić i tańczyć na szpilkach, ale także utrzymywać ciało w dobrej kondycji i wyzwalanie swojego potencjału.
W towarzystwie innych pewnych siebie tancerzy, będziesz rozwijać swoje umiejętności taneczne, czerpiąc radość z każdego kroku. Trening ten to nie tylko wzmocnienie fizyczne, ale także emocjonalna podróż, która pozwoli Ci odkryć swoją siłę i wyjątkowość w tańcu.
Przygotuj się na intensywne ćwiczenia, ale także na radość i poczucie spełnienia, jakie przyniesie Ci ta taneczna przygoda! Styl High Heels oferuje możliwość eksploracji tańca w sposób unikalny i inspirujący.

Poznajcie nasze trenerki w stylu High Heels: KikiD. oraz jej asystentkę Aleksandrę Wojniusz 🔥

KikiD, znana również jako Wiktoria Drozd jest dyrektorem artystycznym, tancerką, choreografem, trenerem, kreatorem ruchu, trenerką personalna oraz założycielką Dance by KikiD. Z tańcem ma styczność od 2005 roku. Zaczynała od tańca towarzyskiego, w którym osiągnęła najwyższą międzynarodową klasę S w stylu latynoamerykańskim oraz zakwalifikowała się do 100 najlepszych par na świecie. W międzyczasie trenowała również klasykę, modern, jazz, contemporary, hip hop, street dance, broadway, dancehall, twerk, salsę, bachatę, burlesquę, a także high heelsy. Swoją przygodę z heelsami kontynuuje od 2020 roku i trenuje pod okiem największej ikony w Polsce – Kuby Walicy, oraz wielu innych szkoleniowców z całego świata. Regularnie szkoli się na warsztatach i obozach tanecznych i aktorskich na arenie międzynarodowej. Pracowała jako choreograf w szkole musicalowej, wystawiając dwa spektakle.

Aleksandra Wojniusz swoją taneczną historię rozpoczęła od najmłodszych lat swojego życia. Pierwsze kroki taneczne postawiła w 2007 roku trenując taniec towarzyski. Przez 13 lat intensywnie brała udział w szkoleniach oraz występowała na arenie krajowej i międzynarodowej, zdobywając przy tym klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym. Swoje doświadczenie sceniczne miała okazje zaprezentować podczas emisji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w stacji telewizyjnej Polsat w 2018 roku, jak i w komercyjnych pokazach tanecznych. Aktualnie od 2022 roku zajmuje się stylem tańca High Heels. Stale poszerza horyzonty swojej pasji i pragnie dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

☎Zapisy przez:
aplikację: app.fitssey.com/Abballu
nr telefonu: 796 547 747 wysyłając sms o treści: imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail, nazwa kursu.
🕺Instruktor: Aleksandra
🔖Termin kursu: co wtorek od 2.04
⏰Godzina: 19:00
💸Koszt:
35zł/40zł pojedyncze wejście (ulgowe/normalne)
100zł/120zł karnet na 4 kolejne wejścia
KARTY PARTNERSKIE:
FitProfit – bezpłatnie/ il. wejść dziennie wg pakietu
MedicoverSport – bezpłatnie/ il. wejść dziennie wg pakietu
Multisport – bezpłatnie, wejścia wielokrotne
PZUSport
Płatności za zajęcia dokonywać można osobiście w recepcji Szkoły (tylko gotówka!) lub przelewem na konto przez aplikacaję Fitssey.