Dominika

Właścicielka szkoły, instruktor, tancerka, choreograf. Przygodę z tańcem rozpoczęła bardzo wcześnie, 10 lat przetańczyła w zespole tanecznym, z którym występowała w Polsce i za granicą. W 2004 została licencjonowanym instruktorem fitness. Jednak ciągle było mało, bo to przecież taniec był jej prawdziwą miłością. Poszukiwania zakończyły się w 2010 roku gdy pojawiła się na kursie SALSY. I tak narodziła się pasja, która trwa do dziś.

Jeżdżąc na liczne festiwale taneczne Dominika odnalazła swój styl, którym jest BACHATA, ale nie uwielbiana przez wszystkich Bachata sensualna lecz prawdziwa, rodowita, wymagająca BACHATA DOMINICAN STYLE. Nic dziwnego w końcu imię do czegoś zobowiązuje 🙂

Dominika od 2012 roku jest również tancerką rewiową. Razem z Rising Stars Revue ( https://www.facebook.com/Rising.Stars.Revue/) bierze udział w licznych eventach firmowych i klubowych. Tańczyła na wielkich scenach festiwalowych, na polskiej saharze, a także wzięła udział w polskiej odsłonie pokazu Victoria`s Secret. W 2015/2016 roku tańczyła na deskach krakowskiego Teatru Variete biorąc udział w spektaklu “Nocne Variete”, który w repertuarze utrzymywał się ponad rok ( https://teatrvariete.pl/revue-night-premiera-22-04-2015/ ).