Paulina&Victor

Paulina i Victor są parą z dwóch różnych światów i kultur jednak połączyło ich jedno: miłość do tańca a szczególnie Kizomby.
Kanał na YouTube: https://youtube.com/channel/UCS3PzuCcjInWc4AJki1t-4g

Víctor jest niezwykle utalentowanym tancerzem i nauczycielem z Kuby i prawdopodobnie najlepszym nauczycielem Kizomby w Hawanie, a może i na całej tej gorącej wyspie.
Uczył Salsy, Bachaty, Kizomby, Rumby, Reggeatonu na Kubie, w Portugalii i Szwajcarii. Jest podziwiany przez kolegów po fachu i uwielbiany przez studentów z różnych zakątków świata.
Paulina, najpierw sama była jego studentką a jej zafascynowanie tańcem i zaangażowanie w naukę zaowocowało tym, że od 2019 roku do teraz (lipiec 2021) uczyli już razem w szkole w Hawanie,  a także mieli swój udział na Festiwalu RitmoCuba 2019 w Hawanie ucząc właśnie Kizomby Fusion.
W lipcu poprowadzili w Abballu wasztaty Kizomby Fusion i Semby i tak nasze drogi się skrzyżowały. Zapadła decyzja o przeprowadzce 😀  – wypatrujcie wiec nowego grafiku gdyż od września będą na Was czekać  na sali ze swoimi nowymi zajęciami, na które serdecznie zapraszają 🙂
“Na naszych lekcjach skupiamy się na właściwej technice prowadzenia a także jej interpretacji przez tę drugą osobę. Największym sukcesem i radością jest dla nas usłyszeć, że nasi studenci po lekcji czują się o wiele bardziej pewnie, a ich parkietowi partnerzy to odczuwają, a często są wręcz zaskoczeni postępem 😃