NEWS

Odblokuj się w tańcu – 4 żywioły | Paulina Czachor | Sobota 17.02

Warsztaty „Odblokuj się w tańcu – 4 żywioły” to autorski program stworzony przez Paulinę Czachor, zajęcia prowadzą do odblokowania kobiecej energii i wyrażenia jej przez taniec. Obejmują ćwiczenia polegające na eksploracji ruchu, które wzmacniają zmysłowość, delikatność i elegancję, a także na uwolnieniu napięć i wytańczeniu emocji .

Warsztaty przeznaczone są dla tancerek wszystkich poziomów umiejętności, które pragną poszerzyć swoje horyzonty i wprowadzić innowacje do swojego tańca.

To warsztaty, dzięki którym wydobędziesz swoją ekspresję i pewność siebie, wyeksponujesz swoją kobiecość.

A technika improwizacji wydobędzie z Ciebie własną unikatowość i piękno.

Plan działania:

♦️ Rozgrzewamy, oddychamy, rozmiękczamy ciało, harmonizujemy i równoważymy energię – praca z żywiołami.

♦️ Otwieramy nowe drogi ruchowe w ciele – gotowe narzędzia; uczymy się, jak używać dynamiki, oddechu i przestrzeni, które rozwiną nasz skill taneczny.

♦️ W każdym działaniu będziemy szukać przyjemności, co pozwoli na odblokowanie zahamowań i odnalezienia swojego feelingu.

♦️Praktyczne ćwiczenia dla followerek: jak dobrze podążać w tańcu i dać się prowadzić? Co robić, a czego nie robić, żeby nie przeszkadzać w prowadzeniu? Jak wypełniać prowadzenia?

Jeśli jesteś gotowa na przygodę w świecie eksperymentów tanecznych i poszukiwania nowych perspektyw, dołącz do naszych warsztatów! Bądź gotowa na wyzwanie, nauczenie się czegoś nowego i na odkrywanie własnego niepowtarzalnego stylu w Bachacie.

Zajęcia poprowadzi:

Paulina Czachor: tancerka z 16 letnim stażem, nieustannie poszukująca nowych jakości w tańcu. Zaczynała od tańca nowoczesnego i towarzyskiego, lecz jej serce skradł modern jazz i contemporary. Kolejnym odkryciem stała się bachata oraz high heels, które pozwalają jej w pełni wyrazić siebie. Jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego, choreografem oraz pedagogiem. Swój warsztat taneczny rozwija u cenionych pedagogów tańca m.in na cyklicznych Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca oraz na międzynarodowych festiwalach bachaty. Jest również założycielem „Bocheńskiego Teatru Tańca” od 2 lat zajmuję się tworzeniem bezpiecznych przestrzeni dla kobiet – warsztaty „Odblokuj się w tańcu” a także unikatowe wyjazdy rozwojowe dla kobiet „Kobiety na wyjeździe” . W tym roku rusza z jedynym takim programem w PL dla tancerek zaawansowanych „Master program- Bachata Ladies”

Warsztaty startują od 10 zapisanych osób.

✔️KIEDY: 17.02.2024 r.

✔️GDZIE: Szczecin, Abballu Dance Studio
ul. Kolumba 5

✔️PLAN:
SOBOTA:
16:00 – 18:00 – “Kobieta w tańcu”

✔️ZA ILE:
(2h zajęć)
💸 80zl do 16.02 (należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres dominika@abballu.pl)
💸100zl od 17.02 (tylko gotówka lub blikiem)

✔️REZERWACJA=OPŁATA ZA WARSZTATY:
\
przyjmujemy w recepcji Abballu Dance Studio (gotówka) lub
przelewem na konto.

Dane do przelewu:
25 1460 1181 2025 5408 0708 0001
Marcin Terlecki
tytułem: imię i nazwisko, nr telefonu (!), “Bachata Paulina Czachor”