Kurs intensywny KURSY/WARSZTATY/IMPREZY

Nabór do formacji tanecznej 2024/2025

💃NABÓR DO FORMACJI TANECZNEJ💃

🔸1.PROFESJONALNY TRENING
W każdy wtorek i czwartek (wrzesień 2024- czerwiec 2025) od 21:00-22:00 w ABBALLU DANCE STUDIO. Celem treningów jest wszechstronny rozwój fizyczny uczestników, który pozwala na zwiększenie umiejętności tanecznych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną trenerkę Dominikę Wójcikiewicz.

🔸2.ATRAKCYJNE WARUNKI
Koszt zajęć w formacji jest zgodny z ceną karnetów w Abballu Dance Studio jak również honorujemy karty Multisport, Fitprofit oraz Medicover Sport. Dodatkowo za członkostwo w tej grupie wnosimy na początku każdego miesiąca 50 zł.

🔸3.WYJAZDY NA TURNIEJE
Wszystkie wyjazdy są kompleksowo organizowane przez trenera. Sezon turniejowy rozpoczyna się we wrześniu i kończy w czerwcu. W ciągu całego sezonu grupa wystąpi na minimum 5 turniejach. Oprócz turniejów grupa ta prezentuje swoje choreografie na wewnętrznych pokazach i zawodach tanecznych.

🔸4.INDYWIDUALNY ROZWÓJ
Najlepsi tancerze z grup turniejowych zostają wytypowani do solówek, duetów i mini formacji, co daje szansę na indywidualny rozwój taneczny i umożliwi start na turniejach w dodatkowych kategoriach tanecznych.

🔸5.WZROST ZDOLNOŚCI INTERPERSONALNYCH
Uczestnictwo w formacji to również nauka współpracy oraz poczucia odpowiedzialności za innych. Uczestnik będzie miał okazję na integrację z rówieśnikami i budowanie nowych relacji.

Spróbować może każdy! Do udziału zachęcamy przede wszystkim osoby, które chcą jeszcze intensywniej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i w przyszłości uczestniczyć w rywalizacji sportowej. Na nabór zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia.

Nabór do formacji odbędzie się w dniach 05.07.2024 oraz 23.08.2024 o godz. 19:00-20:30 w Abballu Dance Studio.

NABÓR DO FORMACJI JEST DARMOWY!

❗️Jeżeli nie możesz pojawić się na naborach zapraszamy do kontaktu – dwszczecin@gmail.com lub telefonicznie 519 142 696 ❗️

Aby wziąć udział w naborze do formacji należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy

https://docs.google.com/…/1Ez4fIUMN4OHBVIsNClZn4WM…/edit

✨SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA I TAŃCZ NA ZAWODACH TANECZNYCH!✨