Kurs regularny - raz w tygodniu KURSY/WARSZTATY/IMPREZY

Latin Heels z Dominiką Wójcikiewicz od 7.05

Zapraszamy na zajęcia z Dominiką, która stworzyła swój autorski program taneczny LATIN HEELS PROGRAM BY DOMINIKA WÓJCIKIEWICZ. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porządnej rozgrzewki, gorącej atmosfery, mnóstwa uśmiechu i miliona endorfin. Podczas pracy na zajęciach kieruje się mottem: ,,Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”. Swoim kursantkom próbuje pokazać, że to co jest najfajniejsze i najciekawsze w tańcu, kryję się tuż za granicą ich komfortu. Na każdych zajęciach daje z siebie 1000 procent. Poniżej start nowych kursów!

✔️7.05, godz. 19:00 High Heels Technika, gr. open

Zajęcia skierowane do wszystkich osób które chcą poczuć się dobrze we własnym ciele oraz nabrać swobody i śmiałości w poruszaniu się w butach na wysokim obcasie . Podczas treningu będziemy skupiać się na takich rzeczach jak : podstawy ruchu na szpilkach, technikę chodzenia (walk) i obrotów (turns), poruszanie się w parterze (floorwork) i popracujemy nad prawidłową postawą i równowagą ciała. Także twoje włosy (hair whips) oraz biodra (hips work) są nieodłącznym elementem tego stylu. Poruszymy wszystkie ważne elementy techniczne.

✔️7.05, godz. 20:00 High Heels Choreo, gr. open

To zajęcia dla osób, które już przetarły szlaki w stylu High Heels. Zajęcia te są skierowane do osób, które znają podstawy tego stylu i chcą jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności. Takie rzeczy jak: walk, turns, floorwork, hair whips, hips work  – w tym stylu nie są Ci już obce. Podczas zajęć możecie spodziewać się ciekawych i różnorodnych choreografii oraz nowej wiedzy. Będziemy wykorzystywać aktywnie wiedzę, którą już posiadacie oraz wprowadzać nowe ciekawe rzeczy. Na tym etapie będziemy pracować na zróżnicowaniem tempa oraz charyzmą w tańcu. 

✔️7.05, godz. 21:00 Commercial Latin, gr. open

Lubisz rytmy latynoskie ? Podobają Ci się występy takich gwiazd jak Beyonce, Janet Jackson, J Balvin, Maluma, Becky G i innych ? To te zajęcia są dla Ciebie. Wspaniały styl tańca, w którym tradycyjne style latynoskie mieszają się z contemporary, streetdance, lyrical itp. Jest tańczony solo, aby tancerz rozwijał umiejętności jako wykonawca. W klasie Dance Fusion głównymi rytmami są Salsa, Samba, Bachata, Cha Cha, Jive, Rumba itp. Wszystkie te style będziemy ze sobą łączyć i tańczyć przy znanych hitach latynoskich.

✔️9.05, godz. 19:00 High Heels Basic

Zajęcia skierowane do wszystkich osób, które mają już za sobą zajęcia od podstaw ze stylu High Heels. Trening opiera się na prostych, ale bardzo kobiecych choreografiach. Ćwiczenia wykonywane w ramach High Heels zwiększają pewność siebie i poczucie zmysłowości. Pomagają również pracować nad sylwetką i wyprostowaną postawą, poszerzają zakres ruchu, wzmacniające uda i pośladki oraz poprawiają koordynację całego ciała. Poznasz ciekawe kombinacje podstawowych ruchów. Każde ćwiczenie będzie szczegółowo wytłumaczone. Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji i kobiecości. 

✔️9.05, godz. 20:00 Street Dance gr. open

Lubisz choreografię i mocniejsze rytmy? Chcesz nauczyć się interpretować muzykę? To koniecznie przyjdź na te zajęcia. Street Ragga to połączenie dancehallu, hip-hopu, afro i house. Mimo mocnego oparcia na choreografii, ten styl daje nam dużą dowolność i indywidualność w interpretowaniu muzyki, do której tańczymy. Podstawą jest muzyka – odpowiednie jej czucie, akcentowanie, interpretacja oraz izolacje ciała. Te zajęcia dadzą Wam ogromną dawkę pozytywnej energii, wzbudzą duże emocje, podniosą świadomość ciałą i wzbogacą nasze możliwości ruchowe. Podczas zajęć skupimy się także na izolacji ciała.

✔️9.05, godz. 21:00 Lyrical Dance gr. open

To połączenie techniki tańca klasycznego i tańca współczesnego, który łamie ich własne zasady. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała. Styl ten to taniec kontrastów, oparty na przeciwnościach, takich jak wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowagę i upadek, napięcie i rozluźnienie co daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. Podczas zajęć będziemy się skupiać na technice, jak i pozwolimy sobie na pełne flow w choreografiach. Poprzez taniec możesz świetnie się bawić, ale również poprawić sylwetkę. Każdy ruch ręki, głowy, nogi, a nawet spojrzenie mogą pięknie wyrazić nasze emocje. 

✔️14.05, godz. 18:00 High Heels od podstaw

ZAPISY na zajęcia są obowiązkowe!
Zakliknij się w apce 😉app.fitssey.com/Abballu lub
wyślij nam sms na nr tel. 796 547 747 podając: imię nazwisko, nr telefonu, e-mail oraz nazwę kursu, a my założymy Ci konto i podeślemy link aktywacyjny.

CENNIK KURSÓW REGULARNYCH:
▶️ GOTÓWKA/PRZELEW:
20zł drugie zajęcia w ciągu dnia, 15zł trzecie
35zł/40zł pojedyncze wejście (ulgowe/normalne)
100zł/120zł karnet na 4 zajęć (ulgowy/normalny)
200zł karnet na 8 zajęć
270zł karnet na 12 zajęć
▶️ KARTY PARTNERSKIE:
FitProfit – bezpłatnie/ il. wejść dziennie wg pakietu
MedicoverSport – bezpłatnie/ il. wejść dziennie wg pakietu
Multisport – bezpłatnie (wielokrotne wejścia)
PZUSport – bezpłatnie 1h dziennie
Płatności za zajęcia dokonywać można osobiście w recepcji Szkoły (tylko gotówka!) lub przelewem poprzez aplikację Fitssey.