Kurs intensywny

Bachata – tygodniowy kurs intensywny od 17.08

Wakacyjny kurs intensywny to super opcja dla zapracowanych, którzy nie mogą sobie pozwolić na regularne uczęszczanie na zajęcia. Tydzień wystarczy by móc opanować podstawy tego wyjątkowego tańca 😉
 
Bachata to romantyczny i uczuciowy taniec, który powstał i pierwotnie ewoluował na terenach egzotycznej Dominikany. Bachata to drugi po salsie najbardziej popularny taniec pochodzący z Karaibów, składający się ze stosunkowo łatwych kroków, którego najistotniejszymi elementami są ponętne ruchy biodrami oraz taneczna zażyłość z partnerem.
 
Na kursie nauczysz się jak prowadzić partnerkę/podążać za partnerem, poznasz zmysłowe figury oraz ciekawe footworki, które zaskoczą niejedną partnerkę 😉
 
Po kursie możliwość dołączenia do regularnej grupy (raz w tygodniu: wtorek, godz. 20:00)
 
Instruktorzy: Piotr
 
Początek kursu: 17-21.08 (poniedziałek – piątek)
 
Godzina: 21:00
                  
Koszt: 100zł (5 x 60min)
Posiadacze kart MultiSport Plus, Fit Profit, FitFlex OkSystem mogą uczestniczyć w zajęciach dziennie bezpłatnie, za kolejne zajęcia tego samego dnia trzeba zrobić dopłatę w wysokości 15zł.
Zapisy:
  • studio: Recepcja – ul. Kolumba 5
  • e–mail: biuro@abballu.pl
  • sms na numer 796 547 747
w treści podając: imię, nazwisko, numer telefonu, nazwę kursu
Gwarancją REZERWACJI MIEJSCA jest wcześniejsze dokonanie opłaty rezerwacyjnej* w wysokości 20zł, którą możecie dokonać będąc w studio (tylko gotówka) lub przelewem na konto:
Abballu 05 1140 2004 0000 3602 7948 5594
 
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na kurs obowiązują zapisy, a o miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń z dokonaną opłatą rezerwacyjną.
 
*opłata rezerwacyjna wliczona jest w cenę kursu (po przyjściu na kurs dokonujemy dopłatę w wysokości 80zł). W przypadku kart Multisport, FitProfit, Ok system opłata jest zwracana w momencie ukończenia kursu.