Wakacyjny kurs intensywny to super opcja dla zapracowanych, którzy nie mogą sobie pozwolić na regularne uczęszczanie na zajęcia. Tydzień wystarczy by móc opanować podstawy tego wyjątkowego tańca 😉
 
Bachata to romantyczny i uczuciowy taniec, który powstał i pierwotnie ewoluował na terenach egzotycznej Dominikany. Bachata to drugi po salsie najbardziej popularny taniec pochodzący z Karaibów, składający się ze stosunkowo łatwych kroków, którego najistotniejszymi elementami są ponętne ruchy biodrami oraz taneczna zażyłość z partnerem.
 
Na kursie nauczysz się jak prowadzić partnerkę/podążać za partnerem, poznasz zmysłowe figury oraz ciekawe footworki, które zaskoczą niejedną partnerkę 😉
 
Po kursie możliwość dołączenia do regularnej grupy (raz w tygodniu: wtorek, godz. 20:00)
 
Instruktorzy: Piotr
 
Początek kursu: 17-21.08 (poniedziałek – piątek)
 
Godzina: 21:00
                  
Koszt: 100zł (5 x 60min)
Posiadacze kart MultiSport Plus, Fit Profit, FitFlex OkSystem mogą uczestniczyć w zajęciach dziennie bezpłatnie, za kolejne zajęcia tego samego dnia trzeba zrobić dopłatę w wysokości 15zł.
Zapisy:
  • studio: Recepcja – ul. Kolumba 5
  • e–mail: biuro@abballu.pl
  • sms na numer 796 547 747
w treści podając: imię, nazwisko, numer telefonu, nazwę kursu
Gwarancją REZERWACJI MIEJSCA jest wcześniejsze dokonanie opłaty rezerwacyjnej* w wysokości 20zł, którą możecie dokonać będąc w studio (tylko gotówka) lub przelewem na konto:
Abballu 05 1140 2004 0000 3602 7948 5594
 
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na kurs obowiązują zapisy, a o miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń z dokonaną opłatą rezerwacyjną.
 
*opłata rezerwacyjna wliczona jest w cenę kursu (po przyjściu na kurs dokonujemy dopłatę w wysokości 80zł). W przypadku kart Multisport, FitProfit, Ok system opłata jest zwracana w momencie ukończenia kursu.