Kurs regularny - raz w tygodniu

Taniec użytkowy od podstaw – start 5.08

Zajęcia prowadzi Kamila Domańska z Black Swan Dance School – świetny pedagog i utytułowana tancerka – Mistrzyni Polski!!!

Zajęcia uczące poruszania się w rytmach najpopularniejszych tańców użytkowych, czyli takich które są tańczone na balach, bankietach, weselach i innych imprezach. Proste, intuicyjne figury, współczesna muzyka i super zabawa 🙂
Treningi w luźnej atmosferze z dawką humoru pozwalające uwierzyć, że taniec może być świetną formą spędzania czasu we dwoje i sposobem na poprawę kondycji. Na zajęcia można przyjść w parze lub samemu.
Na kursie m.in. Ceroc – to bardzo prosty i stosunkowo młody styl taneczny, który narodził się w Wielkiej Brytanii na początku lat 80-tych i jest uproszczeniem tańców towarzyskich, takich jak Jive, Rock&Roll, Blues, Swing, Lindy Hop i inne. To doskonały taniec dla osób początkujących ze względu na małą ilość kroków, nie zaawansowaną technikę oraz niezobowiązujący rytm – z łatwością pasuje do większości utworów tanecznych, zarówno tych wolniejszych, jak i bardziej “up beat”. Jego głównym celem jest stworzenie krótkich układów choreograficznych, które w naturalny sposób pasują do siebie i mogą być łączone w dowolnej kolejności. Te oraz inne zalety Ceroca przyczyniają się do jego ogromnej popularności w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych, gdzie jest on obecnieulubionym “social dance” na wielu parkietach: weselach, galach, uroczystościach czy zwykłych weekendowych imprezach.

Instruktor: Kamila

Początek kursu: 5 sierpnia

Godzina: 18:00

Koszt:

KARNETY: 90zł (4 x 60 minut) lub pojedyncze wejście 30zł.
KARTY: Multisport, FitProfit, Ok system

Zapisy: biuro@abballu.pl, tel. 796 547 747

Posiadacze kart MultiSport Plus, Fit Profit, FitFlex, OkSystem mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie (1 zajęcia dziennie).

Płatności za zajęcia dokonywać można osobiście w recepcji Szkoły (tylko gotówka!).