O nas

Abballu

Zespół Abballu Dance Studio to grupa profesjonalistów i tancerzy z zamiłowania, szkolących się pod okiem światowej sławy instruktorów na festiwalach w Polsce i za granicą. Dla każdego z nas TANIEC znaczy co innego, lecz w jednym jesteśmy zgodni: to nasza największa życiowa pasja, którą pragniemy realizować w każdej wolnej chwili!

Możemy zaproponować szeroki wachlarz zróżnicowanych technik tanecznych, nauczanych od poziomu początkującego do zaawansowanego. Uczymy tańczyć w ciekawy i dynamiczny sposób, kładąc nacisk na poprawność techniczną tańca, ale oprócz tego oferujemy Ci coś więcej: świadomość ruchu, świetną zabawę i odreagowanie stresów dnia codziennego. Bez względu na to, jaką masz motywację do nauki tańca… trafiłeś pod właściwy adres!

Poza zajęciami grupowymi prowadzimy także lekcje indywidualne, firmowe i dla grup zamkniętych. Zajmujemy się organizacją tanecznych wieczorów panieńskich i urodzin dla dzieci, a nasza formacja taneczna swoim występem uświetnia dowolną imprezę. Jesteśmy otwarci także na inne, kreatywne propozycje współpracy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Wtorek

19.00 – 22.00

Środa, czwartek

18.00 – 21.00

Piątek

19.00 – 21.00

Niedziela

16.45 – 21.00

Abballu Dance Studio

Telefon

796 547 747

E-mail

biuro@abballu.pl

Adres

ul. Kolumba 5
70 – 035 Szczecin