Natalia „Lajla Najla”

Lajla – tańcem zajmuje się od 2008 roku, pierwsze kroki stawiała w rytmie hip-hopu, by od 2009 całą swoją uwagę poświęcić najbliższemu jej sercu stylowi, jakim jest dancehall. Od tego czasu rozwija się i żyje w rytmie Jamajki. Jest to jej największa pasja. Swoją wiedzę czerpie od najlepszych reprezentantów tego stylu.

Kolejne wyjazdy do USA i zajęcia w światowej rangi szkołach tańca otworzyły jej oczy na nową, obecnie podbijającą serca kobiet dziedzinę tańca jaką jest twerk. Inspirację i wiedzę o tym tańcu zdobyła w Nowym Jorku, gdzie szkoliła się u najlepszych tancerek tego stylu m.in Tavia i Tamara z BrukWine NY.

Lajla o sobie:

Obecnie moje zajęcia to fusion Twerk, socca , dancehall, sexy dance i nowy projekt Izolacje pupy/ tarraxa, który tworzę wraz z Abballu DS by wspierać rozwój taneczny Kizomby i Bachaty 🙂 Zajęcia rozpoczynam od ćwiczeń wpływających na koordynację i pracę mięśni niezbędnych w tej dyscyplinie tańca co przyczynia się do „uwypuklenia” kobiecej figury 😉

Jestem członkiem międzynarodowej ekipy tanecznej w Nowym Jorku i stałym członkiem zajęć z Cookie Monster, Tarra Renee i DHQ B- randy .

Od kilku lat przebywam w Nowym Jorku szkoląc się, a wracając tu staram się przekazać zdobyta wiedzę, budować pewność siebie, a co chyba najważniejsze – pomagam odkrywać kobiece wdzięki 🙂

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Wtorek

19.00 – 22.00

Środa, czwartek

18.00 – 21.00

Piątek

19.00 – 21.00

Niedziela

16.45 – 21.00

Abballu Dance Studio

Telefon

796 547 747

E-mail

biuro@abballu.pl

Adres

ul. Kolumba 5
70 – 035 Szczecin