Grafik

Poniedziałek

Sala duża

Sala mała

Godzina

18:00 – 19:00

Prowadzący

Godzina

19:00 – 20:00

Bachata Fusion – Projekt CHOREO

gr. open (dla tańczących Bachatę min 3 m-ce) – start 12.04

Prowadzący

Dominika i Marcin

Godzina

20:00 – 21:00

Bachata w parach od podstaw

gr. od podstaw – start 10.05

Prowadzący

Alicja

Godzina

21:00 – 22:00

Prowadzący

Wtorek

Sala duża

Sala mała

Godzina

18:00 – 19:00

Prowadzący

Godzina

19:00 – 20:00

Tango Argentino 

gr. początkująca P2 (od 19.01)

Prowadzący

Hector

Godzina

20:00 – 21:00

Bachata w parach – kombinacje i triki/mini choreo

gr. open (dla tańczących Bachatę min 3 m-ce)

Prowadzący

Alicja

Godzina

21:00 – 22:00

Kizomba Fusion od podstaw

gr. początkująca P2 (od 2.03)

Prowadzący

Adam

Środa

Sala duża

Sala mała

Godzina

16:30 – 17:30

Taniec orientalny dla dzieci

gr. od podstaw (od 6 lat) – start 5.05

Prowadzący

Alicja

Godzina

18:00 – 19:00

Pierwszy taniec – Taniec towarzystki&użytkowy

od podstaw – start 5.05

Prowadzący

Marcin

Godzina

19:00 – 20:00

Prowadzący

Godzina

20:00 – 21:00

Kizomba Fusion – Musicality&Tarrashina

gr. open (dla tańczących Kizombę)

Prowadzący

Adam

Godzina

21:00 – 22:00

Kizomba Fusion – Tricks

gr. open (dla tańczących Kizombę)

Prowadzący

Adam

Czwartek

Sala duża

Sala mała

Godzina

18:00 – 19:00

Trening zamknięty

taniec sportowy

Prowadzący

Marcin

Godzina

19:00 – 20:00

Bachata Dominicana solo – footwork

gr. od podstaw, ale dla osób tańczących Bachate min 3/4m-ce – start 15.04

Prowadzący

Marcin/Dominika

Godzina

20:00 – 21:00

Kizomba od podstaw

gr. od podstaw (możliwość zapisu solo) – start 15.04

Prowadzący

Alicja

Godzina

21:00 – 22:00

Bachata Ladies Show

grupa pokazowa

Prowadzący

Alicja

Piątek

Sala duża

Sala mała

Godzina

16:30 – 17:30

Taniec orientalny dla dzieci

gr. od podstaw (od 6 lat) – start 5.05 środa (zajęcia 2x w tyg.)

Prowadzący

Alicja

Godzina

17:30 – 18:30

Kizomba Lady Styling (8h)

gr. od podstaw – start 16.04 do 4.06

Prowadzący

Alicja

Godzina

18:30 – 19:30

Rueda de Casino

gr. średniozaawansowana

Prowadzący

Łukasz

Godzina

19:30 – 20:30

Cubana&Rueda – choreo

Grupa pokazowa Casino Dance Group

Prowadzący

Łukasz

Sobota

Sala duża

Sala mała

Godzina

10:00 – 11:00

Latino STT

gr. zaawansowana

Prowadzący

Marcin

Godzina

12:30 – 13:30

MasterClass – Ręce|Stopy|Obroty

gr. open – solidne podstawy dla każdego tancerza – 8.05 (raz w miesiącu, tym razem z naciskiem na OBROTY)

Prowadzący

Marcin

Godzina

20:00 – 21:30

Prowadzący

Niedziela

Sala duża

Sala mała

Godzina

11:00 – 13:00

Prowadzący

Godzina

17:00 – 18:00

Bachata w parach – technika & styling

gr. open

Prowadzący

Alicja

Godzina

18:00 – 19:00

Bachata w parach 

grupa od podstaw – start 14.02

Prowadzący

Alicja

Godzina

19:00 – 20:00

Prowadzący

Godzina

 20:00 – 21:15

Salsa LA (on1) 

gr. średnio zaawansowana 

Prowadzący

Kasia i Piotr

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Czwartek

19.00 – 22.00

Wtorek, Środa

18.00 – 22.00

Piątek

18.15 – 20.30

Niedziela

16.45 – 21.00

Abballu Dance Studio

Telefon

796 547 747

E-mail

biuro@abballu.pl

Adres

ul. Kolumba 5
70 – 035 Szczecin