Ilona

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 3 lat, od tej pory taniec stał się dla niej nie tylko hobby ale sposobem na życie. Z całą pewnością można o niej powiedzieć, że jest pewną siebie osobą oraz bardzo otwarta na nowe doświadczenia, co  sprawiło że zatańczyła na koncertach hip-hopowych i dancehallowych w Londynie oraz wystąpiła w kilku teledyskach.

Jest absolwentką światowej sławy Pineaplle School w Londynie, gdzie również prowadziła zajęcia, ukończyła także studium choreograficzne w Poznaniu. Szkoliła się u najlepszych tancerzy i choreografów między innymi: Viet Dunk, Jan Clou Marginalne, Dawid Hernandez Sanchez, Eva Nitach, Joao Assungao, Spin, Moncell Durden, Zae oraz Piotr Jasielski, Kasia Kizior, Jujka, Justyna Lichawy, Paweł Zając.

Dzięki swojej ciężkiej pracy, poświęceniu i pasji zdobyła liczne finałowe miejsca w wielu turniejach tanecznych w całej Polsce np. Rytmach Ulicy, Taniec kontra Taniec.

W ostatnim czasie swoją wiedzę poszerzyła o liczne szkolenia fitness z zakresu „open mind”  Uważa, że tancerz nieustannie doskonali swoje umiejętności, gdyż wie, że rozwój jest wpisany w jego pracę i że tylko w ten sposób można osiągać coraz większą samoświadomość ciała i własny stylu tańca. Uczestnicząc w jej zajęciach z całą pewnością zarazi Was swoją energią i entuzjazmem.

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Wtorek

19.00 – 22.00

Środa, czwartek

18.00 – 21.00

Piątek

19.00 – 21.00

Niedziela

16.45 – 21.00

Abballu Dance Studio

Telefon

796 547 747

E-mail

biuro@abballu.pl

Adres

ul. Kolumba 5
70 – 035 Szczecin