Grafik

Poniedziałek

Sala duża i mała

.

Godzina

18:00 – 19:00

Prowadzący

sala 1

19:00 – 20:00

Bachata Men Styling

start 17.01.2022 (kurs trwa 4tygodnie)

Prowadzący

Paweł

Sala 2

19:00 – 20:00

Twerk Technika 18+

gr. open 

Prowadzący

Lajla

sala 1

20:00 – 21:00

Bachata w parach

gr. początkująca P2  (start 18.10)

Prowadzący

Alicja i Łukasz

sala 2

20:00 – 21:00

Kizomba Ladies Technika&Styling

gr. od podstaw – start 10.01.2022

Prowadzący

Paulina

sala 1

21:00 – 22:00

Kizomba

gr. średnio zaawansowana (grupa wystartowała 13.09.2021)

Prowadzący

Paulina i Victor

sala 2

21:00 – 22:00

Bachata w parach

gr. od podstaw – start 24.01.2022

Prowadzący

Alicja i Łukasz

Wtorek

Sala duża

Sala mała

sala 1

18:00 – 19:00

Ladies Mix: Salsa

gr. od podstaw – start 11.01.2022

Prowadzący

Alicja

Sala 2

18:00 – 19:00

Tango Argentino

gr. początkująca P2

Prowadzący

Hector

Sala 1

19:00 – 20:00

Tango Argentino 

gr. średnio zaawansowana S2 (od 19.01, po 8 miesiącach nauki)

Prowadzący

Hector

sala 2

19:00 – 20:00

Bachata Ladies – technika&styling

gr. open start 18.01 – kurs 4tygodniowy

Prowadzący

Alicja

sala 1

20:00 – 21:00

Kizomba

gr. intermediate+ (min 12 m-cy nauki)

Prowadzący

Paulina i Victor

sala 2

20:00 – 21:00

Bachata Choreo

gr. open – kontynuacja

Prowadzący

Alicja

Sala 1

21:00 – 22:00

Salsa Cubana od podstaw

gr. od podstaw – start 25.01

Prowadzący

Paulina i Victor

Sala 2

21:00 – 22:00

Prowadzący

Środa

Sala duża

🙂

sala 1

18:00 – 19:00

Prowadzący

sala 2

18:00 – 19:00

Latino Ladies

gr. od podstaw – start 19.01

Prowadzący

Andrzej

sala 1

19:00 – 20:00

Taniec użytkowy

gr. od podstaw – start 26.01

Prowadzący

Marcin

sala 2

19:00 – 20:00

Twerk Fusion 18+

gr. open 

Prowadzący

Lajla

sala 1

20:00 – 21:00

Kizomba w parach od podstaw

gr. od podstaw – start 12.01.2022

Prowadzący

Paulina&Victor

sala 2

20:00 – 21:00

Rueda de Casino

gr. poczatkująca P1

Prowadzący

Łukasz

sala 1

21:00 – 22:00

Kizomba Choreography

gr. open – start 12.01.2022

Prowadzący

Paulina&Victor

sala 2

21:00 – 22:00

Prowadzący

Czwartek

Sala duża

Sala mała

sala 1

18:00 – 19:00

Trening zamknięty

taniec sportowy

Prowadzący

Marcin

sala 2

18:00 – 19:00

Modern Jazz Nowość!

gr. od podstaw – start 27.01

Prowadzący

Andrzej/ Fabio

sala 1

19:00 – 20:00

Kizomba

gr. początkująca P3 ( grupa wystartowała start 23.09)

Prowadzący

Paulina i Victor

sala 2

19:00 – 20:00

Bachata Ladies Show – Projekt Choreo

gr. open – kontynuacja

Prowadzący

Alicja

sala 1

20:00 – 21:00

Bachata Ladies od podstaw

gr. od podstaw start 13.01.2022

Prowadzący

Alicja

sala 2

20:00 – 21:00

Cuban Mix: Cha cha cha | Son | Rumba Nowość

gr. od podstaw – start 13.01.2022

Prowadzący

Paulina i Victor

sala1

21:00 – 22:00

Salsa Cubana

gr. średnio zaawansowana

Prowadzący

Paulina i Victor

sala 2

21:00 – 22:00

Brazylijskie pośladki

gr. open – start 20.01

Prowadzący

Stasy

Piątek

Sala duża

Sala mała

Godzina

16:30 – 17:30

Prowadzący

sala 1

17:30 – 18:30

Kizomba Ladies Show – Projekt Choreo

gr. open 

Prowadzący

Alicja

sala 1

18:30 – 19:30

Rueda de Casino

gr. średniozaawansowana

Prowadzący

Łukasz

sala 2

18:30 – 19:30

Tango Argentino od podstaw

gr. od podstaw – start 21.01.2022

Prowadzący

Hector

Godzina

19:30 – 20:30

Rueda de Casino

gr. od podstaw – start 28.01.2022

Prowadzący

Łukasz

Sobota

Sala duża

Sala mała

Godzina

10:00 – 11:00

Latino STT

gr. zaawansowana

Prowadzący

Marcin

Godzina

12:30 – 13:30

Prowadzący

Godzina

16:00 – 17:30

Tango Argentino Choreo

Prowadzący

Hector

Niedziela

Sala duża

Sala mała

Godzina

11:00 – 13:00

Prowadzący

sala 1

16:30 – 17:30

Bachata w parach 

gr. od początkująca P3

Prowadzący

Alicja i Łukasz

sala 1

17:30 – 18:30

Bachata w parach 

grupa średnio zaawansowana S1

Prowadzący

Alicja

sala 1

18:30 – 19:30

Prowadzący

sala 2

 20:00 – 21:15

Salsa LA (on1) 

gr. średnio zaawansowana – start 10.10

Prowadzący

Kasia i Piotr

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Czwartek

19.00 – 22.00

Wtorek, Środa

18.00 – 22.00

Piątek

18.15 – 20.30

Niedziela

16.45 – 21.00

Abballu Dance Studio

Telefon

796 547 747

E-mail

biuro@abballu.pl

Adres

ul. Kolumba 5
70 – 035 Szczecin